Talende Web

Nye regler om personopplysninger

Norsk Glaukomforening er forpliktet til å behandle personopplysninger på en forsvarlig måte. Dette kan du lese mer om i foreningens nye personvernerklæring.

Personopplysninger er opplysninger som kan knyttes til deg som enkeltperson. Foreningens nye personvernerklæring beskriver hvorfor NGF samler inn informasjon om deg, hvordan vi bruker denne informasjonen og hvordan vi tar hensyn til ditt personvern.

Styreleder er hovedansvarlig for vår behandling av personopplysninger. Spørsmål angående denne erklæringen eller om vår bruk av personopplysninger kan rettes til Norsk Glaukomforening v/ Charlotte Deijenberg, e-post:post@glaukomforeningen.no. Tlf: 917 89 545.

Du kan lese hele personvernerklæringen her.

Publisert:
25. juni 2018

Siste innlegg